Изпрати стари снимки от Видин и областта

Младите огнеборци от ПМГ „Екзарх Антим І” са победителите в областното състезание на младежките противопожарни отряди във Видин

Новини - Регионални новини

Младите огнеборци от ПМГ „Екзарх Антим І” са победителите в областното състезание на младежките противопожарни отряди, проведено днес на градския стадион, съобщиха от Областна дирекция на МВР-Видин. Те ще представят областта на републиканското състезание през юни. Днес на стадион “Георги Бенковски” във Видин се проведе областното състезание на МПО ”Млад Огнеборец" - 2014. В надпреварата премериха сили 16 отбора от областта. Учениците се състезаваха в дисциплините “Бойно разгръщане на състезателна пътека” и “400 метра щафетно бягане с препятствия”. Отборът на ПМГ”Екзарх Антим І”-Видин се класира на първо място с 1025 точки и ще участва в ХV –те републикански състезания на МПО “Млад огнеборец” през месец юни в курортен комплекс Албена. Отборът на СОУ”Васил Левски”-гр.Кула зае второто място с 1000 точки и ще вземе участие през м.октомври в състезанията за Преходната купа „Юлиян Манзаров” в гр.Ловеч. Трети в класирането с 1000 точки се нареди отборът на ПГ „Проф. д-р Асен Златаров”-Видин.