Изпрати стари снимки от Видин и областта

„Бдин” се представи достойно срещу елитния „Славия” в контрола – загуби с 2 на 1

Новини - Спортни новини

„Бдин” игра, като равен с равен срещу столичния „Славия”, но загуби с минималното 2 на 1 в контрола в Самоков.  "Славия" се поздрави с победата, въпреки че  видинчани поведоха в резултата. Това стана в 18-ата минута, след страхотно изпълнение на  Николай Хаджиниколов, който отправи страхотен удар от 27-28 метра и вкара топката в горния десен ъгъл на Емил Петров. В 29-ата минута "Славия" се върна в мача с изравнителен гол от дузпа, която реализира Николай Божов. През втората част „Бдин” можеше отново да излезе напред, но  Десислав Русев изтърва от чиста позиция. В 57-ата минута след центриране от корнер Жуниор засече топката от воле и я прати в мрежата на Божидар Стойчев за 2 на 1.  Лагера на видинчани в Сепарева баня продължава и в петък от 18.00 часа отново в Самоков „Бдин” ще излезе за втора контрола срещу ЦСКА.