Изпрати стари снимки от Видин и областта

Бдин Видин победи с 5 на 0 Левски в Плевен

Новини - Спортни новини

Бдин Видин победи с 5 на 0 Левски в Плевен„Бдин” по шампионски победи с категоричното 5:0 „Левски” от град Левски в мач от предпоследния кръг на Северозападна „В” група. В Плевен на градския стадион селекцията на треньора Альоша Андонов показа за сетен път защо е номер 1 в Северозапада. Мачът бе игран в Плевен поради наказание на „Левски”. Само 5 минути бяха необходими на шампионтие да се справят със съперника. Първо във 2-ата Борислав Борисов откри резултата след като бе изведен вдясно. Две минути по-късно Георги Илиев направи резултата 2:0, засичайки с глава центриране на съотборник. Отново той с шут от границата на наказателното поле реализира за 3:0 в 45-ата минута. След почивкaта Бдинци заиграха на ходом. Това обаче не им попречи да вкарат още два пъти. В 81-ата минута Калоян Цветков бе точен отблизо, а секунди преди края Цветомир Тодоров от воле оформи крайното 5:0 за Бдин. В събота "Бдин" приема „Торпедо” Борован на стадион „Бенковски” от 18.00 часа в последния мач във „В” група. На футболния празник лично председателя на Зоналния съвет на БФС във Велико Търново, Георги Велинов ще връчи купата на „Бдин” като убедителен първенец в групата.