Изпрати стари снимки от Видин и областта

ОФК”Бдин-1923” взе дербито с „Тимок” Брегово

Новини - Спортни новини

В  Брегово, ОФК”Бдин-1923” взе дербито с местният „Тимок” побеждавайки го с 4-1. Домакините от Брегово първи откриха резултата с гол на бившият футболист на „Бдин”, Милен Маринов с гол още в 6-та минута. Видинчани реагираха веднага и 9 минута Александър Виолинов изравни. Последваха два бързи гола за видинчани на капитана Георги Илиев. Той бе точен в 13 и 15 минута. В 83 минута крайното 1-4 оформи Павел Огнянов. Въпреки победата си ОФК”Бдин-1923”  остава на втора позиция в кщласирането два кръга преди края на есенният дял от първенството, защото лидерът „Ботев” Грамада не допусна грешка и победи  с 2-1 „Дунав” Дунавци. Кой ще зимува на  върха в класирането ще се реши в последният кръг, когато ОФК”Бдин-1923” гостува на „Ботев” в Грамада. В останалите срещи „Партизани” Макреш победи с 4-0 „Ботев” Димово, „Пластик” Старопатица взе минимална победа с 1-0 над „Рациария” Арчар, а „Септември” Градец победи също с 1-0 „Кула-04”.  Почиваше  „Венец” Орешец. В следващият кръг на 3 ноември играят „Рациария” Арчар-„Септември” Градец, „Ботев” Димово-„Ботев” Грамада, ОФК”Бдин-1923”-„Партизани” Макреш и „Венец” Орешец-„Тимок” Брегово. На 4 ноември е срещата „Дунав” Дунавци-„Пластик” Старопатица. Началото на срещите е от 14.30 часа. Почива „Кула-04”.