Изпрати стари снимки от Видин и областта

Старши треньора на ПФК ”Бдин” Видин АД, Николай Нинов – „Доволен съм от трите точки, но не и от играта”

Новини - Спортни новини

Старши треньора на ПФК ”Бдин” Видин АД,  Николай Нинов – „Доволен съм от трите точки, но не и от играта”Николай Нинов пред клубния сайт – „С оглед на това, че беше първи пролетен гръг и победата бе задължителна за нас,  доволен съм единствено и само от това че взехме трите точки. До известна степен съм доволен от начина ни на игра и поведението на моите играчи през първото полувреме. Разочарован съм от това, което се случи през второто полувреме. Едно говорихме в съблекалнята, а на терена се получи съвсем друго.  Първото полувреме можехме спокойно да поведем в резулатата с 3-4 гола разлика, но стана така че трябваше да се притесняваме до края на мача. До мача в Сандански срещу „Малеш-Вихрен” ще се направи анализ на грешките, ще се коментират положителните неща и ще бъдем готови. Малко или много, влияние върху този мач си оказа и контролата във вторник срещу ЦСКА, в която играхме престижно и силно. Но в днешният играчите ми бяха отпаднали през второто полувреме. Въпреки всичко,  важното е,  че спечелихме мача и зарадвахме зрителите, на които благодаря за подкрепата. Притеснявам се за състоянието на Борислав Хазуров, но ще бъде прегледан от лекари и каквото трябва ще се направи. Дано да е готов за следващия мач. Отново благодаря от мое име и от името на играчите, които направиха дебют на стадион „Бенковски” за невероятната атмосфера и за горещата подкрепа. Ще зарадваме феновете на Бдин с резултатни и хубави мачове и още победи, но ни предстои и много работа. Горещо благодаря отново на невероятната публика на „Бдин”