Изпрати стари снимки от Видин и областта

Василев спечели и втория кръг от шампионата по рали крос

Новини - Спортни новини

Старт Н (Криводол) на първо място в отборното класиране
Състезателят на Старт Н (Криводол) Васил Василев с Ланча спечели и втория кръг от националния шампионат по рали крос, който се проведе през уикенда в Монтана и в него участваха 31 пилоти. Състезателят от Видин триумфира и в първия кръг, който се проведе преди две седмици.

На финала на състезанието Василев потегли пръв и до края не отстъпи на преследвача си Румен Киров със Субару (Монтана Рейсинг). Трети завърши Янко Якимов с Ауди (Старт Н).

В отборното класиране първи е Старт Н с актив от 40 точки. На второ място е първият тим на Монтана Рейсинг с 30 точки, а трети остана вторияj отбор на Монтана Рейсинг с 9 точки