Изпрати стари снимки от Видин и областта

Важна победа за „Видабаскет” срещу „Рилски спортист-2”

Новини - Спортни новини

Важна победа  за „Видабаскет”  срещу „Рилски  спортист-2”„ Видабаскет ” записа много трудна победа като домакин над „Рилски спортист -2” с резултат 65:61 в отложен двубой от ХІХ кръг на мъжката „А” група миналата седмица. Срещата беше много интересна и оспорвана до самия край, като гостите от Самоков бяха напред през голяма част от времето. През последната четвърт обаче видинлии съумяха да стопят разликата, а със стабилна игра в края и невероятната подкрепа на публиката стигнаха до успеха. Това бе четвъртата поредна победа за тима и общо 11-та за сезона, която затвърди четвъртото място на „Видабаскет” в класирането. „Рилски спортист” пък е шести с 8 победи и 9 загуби до момента.