Изпрати стари снимки от Видин и областта

Видабаскет победи Евроинс Черно Море със 73 на 67

Новини - Спортни новини

Видабаскет победи Евроинс Черно Море със 73 на 67Видабаскет победи Евроинс Черно море като домакин в среща от седмия кръг на мъжката А група. Мачът беше изключително интересен и през цялото време отборите водеха борба за надмощие. Минималната разлика се запази до последната минута, когато видинчани се възползваха от ситуациите си и взеха успеха с крайното 73-67. Това е тяхната втора победа, като те имат и 5 загуби. Варненци пък са с по 3 успеха и поражения в актива си. Най-резултатен за победителите беше Юлиян Колев, който завърши с 16 точки и 6 борби. Теодор Киров добави 13 точки и 7 асистенции, а 12 точки плюс 10 борби регистрира Георги Станков. Добро включване направи и Емил Емилов, който записа 6 точки и 3 борби за 11 минути игра. Антон Диков беше най-резултатен за Евроинс Черно море със своите 21 точки. В следващия кръг Видабаскет ще гостува на Рилски спортист -2 на 12-и декември от 18.00 часа.